ArenaPark 5M Migros

Franchising


Dobbys Gıda A.Ş., marka sahibi olarak Dobby’s Burger Place®‘in tüm haklarına sahiptir.

Restoranların işletmeciliği için verilen lisans süresi 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde franchise alan şirket, sahip olduğu restoranda Dobby’s Burger Place® markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.


Franchisee Adaylarında Aranan Özellikler:

- Girişimci bir ruha sahip olmaları

- İş geçmişlerinde temiz bir sicile sahip olmaları

- Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmaları 


Franchisee’lere Verilen Destekler:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren kalite yönetimi, satış, pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon yönetimi gibi destek hizmetleri verilmektedir. Dobby’s Franchising Sistemi (DFS)’ne dahil olan işletmeciler her aşamada ve her dönemde yanlarında Dobbys Gıda’nın varlığını ve yoğun desteğini hissederler. Dobbys Gıda’nın sektöre ait sahip olduğu know-how, franchisee’lere, işe başladıkları ilk günden itibaren aktarılmaya başlanır. 


Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli 75.000 USD’den başlamakta, restoran büyüklüğüne göre 200.000 USD’ye kadar çıkabilmektedir. Dobbys Gıda’nın Dobby’s Burger Place® için franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süresi 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde, franchise alan kişi sahip olduğu restoranda Dobby’s Burger Place® markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. DFS’nde franchisee’nin, cirosunun %17’si oranında kâr elde etmesi hedeflenir.


Yer Seçimi:

Yoğun yaya trafiği ile birlikte yüksek paket servis potansiyeli de barındıran lokasyonlar tercih sebebidir. Restoran açılacak mülk Dobbys Gıda tarafından onaylanır ve kiralanır.


Fiziksel Özellikler:

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 230 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 5 metre, her kat için tavan yüksekliği minimum 3 metre olmalıdır. Food Court’larda yer alan restoranlar için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olmaktadır.


Başvurularınız:

Buraya tıklayarak Franchising Başvuru Formu’muza ulaşabilirsiniz.

Dobbys Gıda A.Ş., Dobby’s Burger Place markasının ve logolarının tek hak sahibidir. Dobby’s Burger Place restoranlarının işletme hakları sadece Dobbys Gıda A.Ş.’ye ve Dobbys Gıda A.Ş. tarafından yetkilendirilmiş franchisee’lerine aittir. Dobby’s Burger Place restoranları dobbys.com web sitesindeki “restoranlar” sekmesinde yer alan şubelere ait telefon hatları, merkez telefon hattı, dobbys.com, Migros Hemen uygulaması, Getir mobil ve masaüstü uygulamaları, Trendyol mobil ve masaüstü uygulamaları, Yemeksepeti.com mobil ve masaüstü uygulamaları hariç herhangi bir hat ya da mecra üzerinden paket servis siparişi almamaktadır. Farklı mecralar ya da hatlar üzerinden verilen siparişlerle ilgili sorumluluk Dobbys Gıda A.Ş.’ye ait değildir.

Dobby's
Resmi bilgiler