Dobby's Burger Place®, 29 Ekim 2014 tarihinde faaliyetine başlamış %100 yerli bir fast-food markasıdır.


Şu anda Kozyatağı’nda, Kızıltoprak’ta, Maslak’ta ve Ataşehir’de olmak üzere 4 şubede hizmet vermektedir.


Dobby's®’i diğer fast-food restoranlarından ayıran belli başlı bazı özellikleri bulunmaktadır;


- Dobby’s®’de son derece lezzetli ürünler oldukça makul fiyatlarla sunulur. 


- Dobby’s® menüsünde yer verilen ürünlere farklı dünya mutfaklarından dokunuşlarda bulunulur. Türk mutfağına ait reçeteler dünyanın birçok farklı bölgesine ait tariflerle sentezlenir. Ortaya, benzerlerine farklı restoranlarda rastlayamayacağınız ürünler çıkar. 


- Dobby’s®, ürettiği gıda ürünlerine hiçbir şekilde gıda katkı maddeleri, yağ tutucular, su tutucular, renklendiriciler ve benzeri kimyasallar ilave etmez. “E” harfi ile başlayan gıda katkı maddelerine Dobby’s® üretim tesislerinde yer yoktur.


-Dobby’s® ekmekleri çok lezzetlidirler ve her zaman taptazedirler. Tamamı Dobby’s® ekmek üretim tesisinde üretilen ekmekler fırınlardan çıktıkları gibi, hiç zaman kaybetmeden hızlı donduruculara alınarak dondurulurlar. Fırından çıktıkları tazeliklerinde restoranlarımıza sevk edilmeleri ve tüketilmeleri sağlanır.


Dobby’s® restoranlarının sayısı yakın gelecekte artmaya devam edecektir.

Dobbys Gıda A.Ş., Dobby’s Burger Place markasının ve logolarının tek hak sahibidir. Dobby’s Burger Place restoranlarının işletme hakları sadece Dobbys Gıda A.Ş.’ye ve Dobbys Gıda A.Ş. tarafından yetkilendirilmiş franchisee’lerine aittir. Dobby’s Burger Place restoranları dobbys.com web sitesindeki “restoranlar” sekmesinde yer alan şubelere ait telefon hatları, merkez telefon hattı, dobbys.com, Getir mobil uygulamaları, Glovo mobil ve web uygulamaları, Yemeksepeti.com web sitesi ve Yemeksepeti mobil uygulamaları hariç herhangi bir hat ya da mecra üzerinden paket servis siparişi almamaktadır. Farklı mecralar ya da hatlar üzerinden verilen siparişlerle ilgili sorumluluk Dobbys Gıda A.Ş.’ye ait değildir.

KEP Adresi:

dobbys@hs02.kep.tr

Mersis Numarası:

0302053284400012

Ticaret Sicil Numarası:

7995-5